10 praktických tipov na nábytok do predsiene

Nábytok do predsiene tvorí významnú súčasť každej predsiene. Tento nábytok treba vyberať tak, aby bol ako praktický, tak aj vizuálne atraktívny.

Vchod do vášho domu prezrádza návštevníkom a hosťom veľa o tom, kto ste a čo je pre vás dôležité. Predsieň by mala byť príjemná a teplá, ale aj funkčná. Najdôležitejšie veci, ktoré musí mať každá predsieň, sú sedenie, úložný priestor a riešenie na topánky, tašky a kľúče.

Existuje však veľa spôsobov, ako si môžete vytvoriť štýlovú predsieň, ktorá má príjemné dizajnové prvky a zároveň poskytuje funkčnosť, vďaka ktorej sa budete vy aj vaši hostia cítiť pohodlne.

Skrinky s otvorenými policami

Ak nemáte zorganizovanú predsieň, vstavané skrinky vám pomôžu s jej prehľadnou organizáciou. Každý člen rodiny má k dispozícii prehľadné a čisté miesto na odloženie búnd, topánok a tašiek. Samotné poličky na skrinky sú skvelé, ale lavička a niekoľko roztomilých vankúšov posúvajú štýl a funkčnosť ešte ďalej.

Elegantná polstrovaná lavica

Dvojica vankúšovej lavice a police ukazuje, že vstupnú halu každého domu môžete zmeniť len pomocou niekoľkých kľúčových prvkov.

Vždy je užitočné mať pri vchode miesto, kde si môžete obuť topánky a obliecť kabát. Polička s háčikmi sa skvele hodí na dekoračné predmety, ako aj na zavesenie psích vôdzok, kľúčov alebo kabeliek. Bonusom môžu byť aj úložné koše, ktoré sa pohodlne zmestia pod lavicu.

...

Nástenka pre organizáciu

Neexistuje organizačná dilema, ktorá by sa nedala vyriešiť pomocou kolíkovej nástenky! Možno ste o nej v predsieni neuvažovali, ale po jej vyskúšaní zistíte, že ide o skutočne praktické riešenie. Vytvára krásny dekoračný prvok a zároveň poskytuje organizáciu predsiene.

Úložná lavica v šatníku

Ak šatníkovú skriňu príliš nevyužívate, odstráňte dvere a premeníte ju na krásnu a zároveň funkčnú výzdobu vstupnej haly. Pridaním lavičky so zásuvkami a úložnými háčikmi pod existujúcu policu sa zväčší úložný priestor a otvorený dizajn je funkčnejší ako tmavá, stiesnená skriňa.

Nabytok do predsiene 1.4
Прихожая Машенька-02

Dve konzolové skrinky

Prečo dať do predsiene jednu konzolovú skrinku, keď môžete mať dve? Ak máte dostatok priestoru, dve skrinky vedľa seba vytvoria pozoruhodný dizajn a zdvojnásobia úložný priestor. Vzhľad dotvorte stenou s fotogalériou.

Policová skrinka

Ešte sme nenašli priestor, ktorý by nevylepšila univerzálna polica a vstupná hala nie je výnimkou. Policová skrinka je praktickým komponentom, ktorý vám pomôže udržať predsieň zorganizovanú a prehľadnú.

Kovový úložný regál

Urobiť predsieň s malými rozmermi funkčnou, môže byť zložité, a preto je vysoký kovový úložný regál skvelou voľbou. Dva rady háčikov a poličiek zabalia veľa úložného priestoru do malého priestoru. Neporiadok môžete skryť pomocou košov a pre príjemný nádych môžete do regálu pridať niekoľko rastlín.

Nabytok do predsiene 1.3

Klasický konzolový stôl

Klasikou nič nepokazíte a jednoduchý vstupný stolík je vždy rozumnou voľbou. Hľadajte vstupný stolík so zásuvkami a policou na umiestnenie košíkov, aby ste mali dostatok úložného priestoru. Zvážte zavesenie zrkadla nad stôl, aby ste sa mohli pred odchodom z domu kedykoľvek rýchlo skontrolovať.

Predsieň je miestnosť, ktorá vzbudzuje prvý dojem z domácnosti. Práve to je dôvod, prečo by mala byť zariadená príjemne a zorganizovane. Vďaka prehľadne a prakticky zorganizovanej predsieni sa v nej budete po príchode domov vždy cítiť príjemne a to je predsa niečo, čo si praje každý z nás!

Máte ďalšie tipy na zariadenie predsiene? Podeľte sa o ne v komentároch!

Zdroje

https://www.instagram.com/p/CMIEOx8n5l7/

https://www.instagram.com/p/CJ_k4Tin8ey/

https://www.instagram.com/p/B_D41eQJFdu/

https://www.instagram.com/p/CK9w9r3HbKz/

https://www.instagram.com/p/CMFsFErFzrD/

https://www.instagram.com/p/CLadO9KAlJ5/

https://www.instagram.com/p/CB_oK-Qg24z/

https://www.instagram.com/p/CLaa2eCH4sV/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

šatníkové skryne, využitý priestor
Predsieň Nezaradené Spálňa

Šatníkové skrine pre malé priestory tipy na maximalizáciu úložného priestoru

Ak máte malý priestor a bojujete s nedostatočným úložným priestorom, kľúčovým prvkom pri organizácii vášho domova môže byť správna šatníková skriňa. Aj v obmedzenom priestore existuje množstvo trikov a dizajnových riešení, ktoré vám pomôžu maximalizovať úložný priestor a vytvoriť funkčný, dobre organizovaný šatník. Tu je niekoľko užitočných tipov, ako čo najlepšie využiť šatník v malom […]

Čítať viac
pohľad zboku-šálka-kávy-malý-okrúhly-stôl-horizontálny
Kúpelňa Obývačka Pracovňa Predsieň Spálňa

10 Kreatívnych spôsobov využitia príručného stolíka

Príručné stolíky sú jedným z najuniverzálnejších kusov nábytku, ktorý si môžete do svojho domova kúpiť. Prichádzajú v rôznych tvaroch, veľkostiach a štýloch, vďaka čomu sú ideálne do každej miestnosti v domácnosti. Či už chcete do svojej obývačky pridať nádych elegancie alebo do spálne, príručný stolík dokáže vyhovieť vašim potrebám. V tomto článku vám ukážem 10 […]

Čítať viac
Predsieň

Výber ideálnej lavice do predsiene: Praktické tipy a trendy

Ak chcete urobiť dobrý dojem pri vstupe do domu, výber lavičky do predsiene je kľúčovým faktorom. Tento kus nábytku je viac než len miesto na odloženie topánok alebo tašiek, je to aj estetický prvok, ktorý podčiarkne váš štýl a pomôže umocniť celkový dojem z vášho domova. Tu je niekoľko praktických rád a trendov, ktoré vám […]

Čítať viac